Zavrieť

Členovia ADMA

Core 4 Digiline digitask Diorama ecake elite
Hype NetSuccess Paravan Interactive Performics pizza seo ps digital
Riesenia com SCR Triad advertising Visibility Zaraguza digital
Zobraziť

Internet Rulezz 2014

V džungli prežijú len tí najsilnejší. A vďaka nám budete silní ako lev… aspoň, čo sa know-how týka. Marketers, s.r.ro v spolupráci s Orange-om vás pozývajú na konferenciu Internet Rulezz 2014 tretieho decembra do hotela Gate one v Bratislave. Témou bude prežitie v internetovej džungli.

Program na InternetRulezz 2014 začína chutnými raňajkami 8:15. O chutné informácie sa od 9:00 postarajú spíkri zo zahraničných agentúr VML – New York, Socialbakers – pražáci s deviatimi pobočkami po svete, Elite Solutions – Praha a z viac ako dvadsiatich domácich top agentúr či značiek. Témy diskusií budú napríklad Hate na internete, Sociálne médiá, alebo večne živé Bannery. Na záver chystáme aj mega ultra Afterpárty.

Čo je to Rulezz?

RULEZZ.SK je séria odborných konferencií, súťaží a eventov. Organizátorom je spoločnosť Marketers, s.r.o., ktorá od roku 2011 organizuje popredné konferencie na Slovensku a v Českej republike: MobileRulezz, InternetRulezz a OohRulezz. Súčasťou odborných konferencií je aj niekoľko brandžových súťaží (AppsRulezz, FbRulezz, AdboardsRulezz).

Ak ste ešte nestihli registráciu, máte najvyšší čas. Na Internet Rulezz 2014 to bude divočina!

Ďalšie informácie 

Organizátor InternetRulezz
Peter Šebo
Tel. +421 (903) 536 130
e-mail: peter.sebo@rulezz.sk

Press kontakt
Daniela Zelinová )
Tel. +421 (948) 666 775
e-mail: daniela.zelinova@rulezz.sk

Read previous post:
O čo ste prišli na Daily Web 2014

Vo štvrtok sme sa v hoteli Saffron v Bratislave rozprávali s našimi hosťami na ďalšej z Daily Web diskusií. Na zozname speakrov boli aj mená ako Tomáš Vatrt z Adbee digital, Peter Haňo z Core4 alebo Pavol Kubán z SCR.

Close