Zavrieť

Členovia ADMA

Core 4 Digiline digitask Diorama ecake elite
Hype NetSuccess Paravan Interactive Performics pizza seo ps digital
Riesenia com SCR Triad advertising Visibility Zaraguza digital
Zobraziť

Report: Digitálne chuťovky #1

Na čom sme si pochutnávali na prvých digitálnych ADMA raňajkách?

Minulý štvrtok mali premiéru naše Digitálne chuťovky, kde ste si okrem dobrej kávy a sendvičov, mohli vychutnať aj kvalitnú porciu digitálu v komornej, priateľskej atmosfére.

Prvé Digitálne chuťovky vo Foxforde 

 

Raňajky a blok prednášok otváral Martin Woska z Triad Advertising, kde na názorných príkladoch ukázal “Ako boostnuť engagement Facebook stránok ako nikdy predtým”.  Prezentácia obsahovala zaujímavé ukážky facebookových príspekov, napríklad interaktívny post, ktorý  získal najviac komentárov v histórii slovenského Facebooku alebo súťaž posledný komentár vyhráva. 

 

Druhou prednášajúcou bola Júlia Micháleková z VISIBILITY, ktorá sa venovala problematike “Content marketingu v praxi”. V prednáške sa najprv venovala teórii, čo vlastne content marketing znamená, čo všetko je content, jeho funkcie a vysvetlila proces tvorby kvalitného obsahu.

V druhej časti sa návštevníci dozvedeli ako sa robí content marketing vo VISIBILITY. Júlia predstavila niekoľko tipov aké články písať na blog a akými inými aktivitami môžete ešte podporiť váš obsahový marketing.V závere prednášky boli odprezentované výsledky, ktoré vďaka kvalitnému content marketingu boli dosiahnuté.

Kto by mal záujem o ďalšie poznatky o content marketingu, VISIBILITY ponúka na stiahnutie rovno celý ebook Sprievodcu content marketingom

 

Digitálne chuťovky uzatvárala “Ukážka najlepších online nástrojov, bez ktorých už digitálny marketér nemôže žiť”  Paľa Kubána z SCR. Z názvu je viac než jasné o čom bola celá prednáška :) Navyše každý hosť dostal pri vstupe na chuťovky aj malú brožúru Tool Guide, kde si mohol o všetkých prezentovaných nástrojoch prečítať viac a inšpirovať sa. Išlo o nástroje na kontrolu responzivity, kvality SEO či celého webu a sociálnych sietí, nástroje na tvorbu infografík alebo tvorbu digitálnych projektov, užitočné nástroje v prehliadači, tvorba a spravovanie e-mailových kampaní, cloudové služby a na záver inšpiratívne stránky pre digitálnych maniakov. Takže každý si prišiel na svoje. 

 

 Atmosféru digitálnych raňajok zachytenú na fotografiách nájdete na našej ADMA fanpage :)

 

Ak sme vás navnadili a ďalšie Digitálne chuťovky už nechcete premeškať, zaregistrujte sa do nášho newslettra a budete o nich vedieť skôr než ostatní!

Môžete sa opäť tešiť výdatnú 2 hodinovú dávku digitálu a skvelých raňajok, kde sa dozviete ako robiť marketing lepšie a efektívnejšie.

 

Read previous post:
Andrej Csino

Andrej Csino absolvoval Filozofickú fakultu Univerzity Komenského v odbore Marketingová komunikácia. V reklame pracuje viac ako 10 rokov. Začiatky absolvoval...

Close