Zavrieť

Členovia ADMA

Core 4 Digiline digitask Diorama ecake elite
Hype NetSuccess Paravan Interactive Performics pizza seo ps digital
Riesenia com SCR Triad advertising Visibility Zaraguza digital
Zobraziť

The Global Webit Congress 2014

Miesto, kde sa stretávajú digital & tech nadšenci. A vy čo robíte 1. – 2. októbra?

 

Šieste vydanie medzinárodnej konferencie, ktorá spája odborníkov na technológie a digital, The Global Webit Congress 2014 sa bude tento rok konať počas 1. a 2. októbra v tureckom Istanbule. Stretne sa tu vyše 10 000 návštevníkov z vyše 110 krajín sveta, a predstaví sa tu viac ako 200 spíkrov a 300 akreditovaných médií. A my v ADMA sa tešíme, že sme sa tento rok mohli stať jeho partnerom :)

webit 2013

Kongres je rozdelený na dve časti (zóny), prvá sa týka digitálneho marketingu. Tu sa môžete tešiť  na prednášky od svetových špičiek v marketingu, ako napríklad – Peter Vesterback (Rovio Entertainment), Jimmy Maymann (The Huffington Post Media Group), Raja Rajamannar (Mastercard Worldwide), Ran Harnevo (AOL), Lars Silberbaur Andersen (Lego), Mariano A. Bosaz (Coca-Cola Company)  a iní… 

Počas dvoch dní sa bude v tejto zóne preberať problematika digitálnej reklamy, web analytika, digital enterainment, mobilný marketing, online stratégie značiek, digital commerce a nebude chýbať ani priestor na networking. 

webit 2013

Druhá zóna  s názvom Leaders of the Future Tech Summit je zameraná na technológie, kde sa odprezentujú inovatívne spoločnosti, startupy a CEOs. Z ponuky spíkrov vyberáme napríkad Mark Shuttleworth (Ubuntu), Tony Conrad (about.me), Vishal Gupta (Cisco Systems) alebo Eric Klinker (BitTorrent). 

Bloky prednášok budú zamerané na cloudové služby, internet vecí, online platby, roboty a trendy budúcnosti. 

V rámci bohatého sprievodného programu na vás čaká Tech Valley and Startup Village, expo trh alebo Agency Lounge, kde budú top svetové reklamné agentúry.  

webit 2013

Atmosféru minuloročného Webit kongresu si vychutnajte tu.

S registráciami na konferenciu sa poponáhľajte! Vstupenky na celý kongres si môžete zakúpiť na oficiálnej stránke Webit v špeciálnej predpredajovej cene 160 eur. Po 31. auguste budú lístky dostupné za 200 eur a po 20. septembri, si ich môžete zakúpiť za 300 eur.

Early bird Webit tickets 

 

@olahova_barbora

Read previous post:
Nahliadnite do zákulisia stránok s Facebook Insights

Spoznajte vašich fanúšikov vďaka jednoduchému toolu od Facebooku na analýzu stránok.

Close