Zavrieť

Členovia ADMA

Core 4 Digiline digitask Diorama ecake elite
Hype NetSuccess Paravan Interactive Performics pizza seo ps digital
Riesenia com SCR Triad advertising Visibility Zaraguza digital
Zobraziť

ADMA IDE NA FEST aj v 2014!

na populárnom festivale animovanej tvorby nemôžeme chýbať.

Festival sa bude konať opäť na starom známom (a overenom) mieste na stanici Žilina -Zárečie v dňoch 18. – 22. 6. 2014.  Tento rok prvýkrát oranizátory zaradili na line-up festivalu aj sprievodné podujatie Game Days. Hlavným cieľom prvého ročníka podujatia Game Days je oboznámenie širokej verejnosti so slovenskou a českou videohernou tvorbou a spájanie slovenských a českých vývojárov formou prednášok a neformálneho stretnutia. Game Days ponúkne 12 speakrov, projekcie 2 celovečerných filmov s hernou tematikou, prezentácie domácich hier v hrateľnej podobe a večerný live gaming na netypickej ploche – obrovskom filmovom plátne.

Po úspechu prednášky ADMA z minulého ročníku bude opäť prednášať Julka Micháleková z Visibility 21.6., o 13:30 v sale S1. Názov prednášky bude Urob si sám! Zn.: online kampaň. 

O čo pôjde?

Julkin popis prednášky hovorí za všetko, nie je čo dodať :

“Si tvoríš grafiky, filmy, texty alebo iné umelecké diela? Chcel by si svoju prácu propagovať cez internet, online agentúry sú však príliš drahé? Tak príď na prednášku, kde sa dozvieš, čo všetko dokážeš v rámci online propagácie urobiť sám, zadarmo alebo s minimálnym budgetom. Nauč sa využívať správne nástroje efektívnym spôsobom. P.S.: nebude to len o Facebooku ;)

A vedeli ste, že vo víne je Anča?

Anča so Slobodným vinárstvom vyhlasuje jedinečnú dražbu o limitovanú edíciu 24 fliaš s unikatnými vinetami od talentovaných slovenských ilustrátorov. Ide o zaujímavé spojenie, ktoré zaodie víno Cutis Pinot do umeleckého šatu. Grafické návrhy vínových etikiet pripravili Peter Budinský, Mária Oľhová, Alica Gurínová, Joanna Kozuch, Andrej Kolenčík a Matúš Vizár. Všetci patria do mladej generácie slovenských autorov animovaných filmov.

Punc originality pridáva tejto sérii najmä limitovaný náklad, ktorý sa ponúka v dvoch dražbách. Dražba prebehne online na sociálnej sieti Facebook festivalu Fest Anča, kde si budú môcť rovnako vydražiť šesť samostatných fliaš alebo sériu. Vyvolávacia cena pri dražbe je 15€ za fľašu a 60€ za sériu.

Milovníci vína a umenia majú možnosť získať unikátne umelecké dielo v podobe jedinečnej etikety a kvalitného slovenského vína od Slobodného vinárstva.  Sympatický je aj účel dražby. Vyzbierané peniaze sa v plnej výške venujú na rekonštrukciu Novej Synagógy v Žiline, ktorú navrhol architekt Peter Behrens, jeden z krstných otcov modernizmu.

Podrobný program nájdete na stránke festivaluLístky sú dostupné cez Ticketoportal.

Read previous post:
TREND Marketing Summit 2014

Dve konferencie v jeden deň pre riaditeľov marketingových úsekov, komunikačných manažérov a zvlášť online špecialistov. ADMA opäť nemôže chýbať!

Close