Zavrieť

Členovia ADMA

Core 4 Digiline digitask Diorama ecake elite
Hype NetSuccess Paravan Interactive Performics pizza seo ps digital
Riesenia com SCR Triad advertising Visibility Zaraguza digital
Zobraziť

InternetRulezz s témou All about Facebook!

Piateho novembra začala registrácia účastníkov na konferenciu InternetRulezz 2013. Na treťom ročníku sa po prvýkrát predstavia vrcholoví zástupcovia z Facebooku, ktorí účastníkom prezradia ďalšie smerovanie najrozšírenejšej sociálnej siete na svete a jej marketingové využitie. Novinkou budú aj workshopy zamerané pre správcov firemných Facebook stránok. 

InternetRulezz 2013 s podtitulom All about Facebook sa bude konať už 3. decembra 2013 v Austria Trend Hotel v Bratislave. Okrem odborníkov na Facebook sa tento rok môžu účastníci tešiť aj na zahraničných hostí priamo z Facebooku. Ďalšou novinkou sú workshopy, ktoré budú zamerané na praktické využitie Facebooku na marketingové účely. „Tento rok sme sa rozhodli pripraviť program v dvoch sálach. V hlavnej sále bude prebiehať konferencia s najnovšími trendami vo využití sociálnej siete Facebook. Na svoje si tu prídu vedúci pracovníci marketingových oddelení, kreatívni riaditelia či stratégovia. V druhej sále budú prebiehať workshopy pre tých, ktorí vykonávajú každodennú starostlivosť o firemný účet na Facebooku,“ hovorí organizátor konferencie Peter Šebo z TheMarketers.biz.

Súčasťou konferencie je aj súťaž marketingových a komuniačných riešení na Facebooku s názvom FbRulezz, kde sa predstavia najlepšie slovenské Facebook stránky, či aplikácie. Hodnotiť sa bude aj najlepšie využitie Facebooku v komunikácii. Odborným garantom konferencie FbRulezz sa stala ADMA, o čom sme už informovali v samostatnom článku.

Záujemcovia o konferenciu sa môžu do nedele 10. novembra registrovať za zvýhodnenú cenu (tzv. Early Birds). Registrácia prebieha na webovej stránke: http://internet.rulezz.sk/2013.

O Rulezz:

RULEZZ.SK je séria odborných konferencií, súťaží a eventov. Organizátorom je spoločnosť Marketers, s.r.o., ktorá od roku 2011 organizuje popredné konferencie na Slovensku a v Českej republike: MobileRulezz, InternetRulezz a OohRulezz. Súčasťou odborných konferencií je aj niekoľko brandžových súťaží (AppsRulezz, FbRulezz, AdboardsRulezz).

Ďalšie informácie :

Peter Šebo

Organizátor InternetRulezz

Tel. +421 (903) 536 130

e-mail: peter.sebo@rulezz.sk

Press kontakt

Daniela Zelinová

Tel. +421 (948) 666 775

e-mail: daniela.zelinova@rulezz.sk

Read previous post:
Patrik Barták

Patrik Barták vyštudoval psychológiu na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici a Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Štúdium...

Close