Zavrieť

Členovia ADMA

Core 4 Digiline digitask Diorama ecake elite
Hype NetSuccess Paravan Interactive Performics pizza seo ps digital
Riesenia com SCR Triad advertising Visibility Zaraguza digital
Zobraziť

Spoznajte legendu medzi pivami tak, ako nikdy predtým

Pilsner Urquell prináša mobilnú aplikáciu, ktorá dokáže čosi na prvý pohľad neskutočné – rozoznať, aké čerstvé pivo máte pred sebou na stole.

„Pilsner Urquell je zakladateľ kategórie zlatistých pív a legenda medzi pivnými značkami už od roku 1842. Neustále dbáme na udržiavanie najvyššej kvality a sme hrdí, že aj Slováci si môžu vychutnať nepasterizovanú Plzeň tak, ako keby boli priamo v pivovare. Lebo tak chutí pivo. Práve pre nich je tu nová mobilná aplikácia Spoznaj svoj Pilsner“, povedal Ján Vrbičan Brand Manager Pilsner Urquell.  

Aplikáciu Spoznaj svoj Pilsner vytvorila agentúra Triad Advertising. „Našou úlohou bolo pomôcť ľuďom uvedomiť si čerstvosť nepasterizovaného Pilsneru. Preto sme vytvorili aplikáciu, ktorá dokáže detekovať nepasterizovaný Pilsner Urquell a určí jeho čerstvosť s presnosťou na dni,“ hovorí Jaro Zacko, kreatívny riaditeľ Triad Advertising.

Hlavnou funkciou mobilnej aplikácie Spoznaj svoj Pilsner je skener, ktorý stačí namieriť na pohár piva.  Aplikácia rozpozná, či ide o čapovaný nepasterizovaný Pilsner Urquell z tanku a to, aký je čerstvý. V prípade, že je výsledok negatívny, ponúkne užívateľovi navigáciu do najbližšieho podniku, kde sa nepasterizovaný Pilsner čapuje.

Ďalšia funkcia aplikácie ponúka možnosť pozrieť si proces varenia piva priamo v pube. Stačí nasnímať špeciálne podpivníky a prostredníctvom rozšírenej reality sa pred očami užívateľa rozbehne animovaný proces výroby. Varenie nepasterizovaného Pilsneru a jeho dovoz až do pubu je rozdelený do štyroch kapitol, ktoré si možno pozrieť nasnímaním štyroch podpivníkov z limitovanej edície.

            

Ďalšími súčasťami aplikácie je aj mapa podnikov a súťaž Pivná cesta, v ktorej sa môže každý užívateľ pokúsiť získať vstupenku do plzenského pivovaru.

Spoznaj svoj Pilsner je vytvorený pre iOS aj pre Android a je súčasťou celkovej komunikácie nepasterizovaného piva Pilsner Urquell z tanku.

Read previous post:
ADMA spolupracuje s TNS na meraní displeju

Asociácia digitálnych marketingových agentúr a TNS Slovakia budú spolupracovať na meraní displejovej online reklamy

Close