Zavrieť

Členovia ADMA

Core 4 Digiline digitask Diorama ecake elite
Hype NetSuccess Paravan Interactive Performics pizza seo ps digital
Riesenia com SCR Triad advertising Visibility Zaraguza digital
Zobraziť

RIESENIA.com

RIESENIA.com
Trenčianska 53
82109 Bratislava

vlado.vanek@riesenia.com

+421 903 160 294

www.riesenia.com

O RIESENIA.com

Digitálny svet v súčasnosti ponúka množstvo výziev. V RIESENIA.com sa ich nebojíme prekonávať a už od roku 2005 pomáhame s rozvojom biznisu desiatkam až stovkám domácich aj zahraničných klientov.

Najnovšie projekty

Všetky práce

Okrem klientskych projektov sa venujeme aj vývoju vlastných nástrojov. Vďaka unikátnemu SEO nástroju ANALYTICS.sk sme získali Zlatý klinec 2012 v kategórii Klient roka. Ďalším projektom z našej dielne je nástroj automatizovanej a personalizovanej reklamy AdBOOST.sk, ktorý využívajú slovenské i zahraničné agentúry a klienti.

Už od roku 2013 sme členom ADMA a po boku najlepších digitálnych agentúr sa snažíme plniť ciele asociácie. Sme jednou z 8 kľúčových Premier Google Partners agentúr na rok 2017 a zároveň jednou z 2 agentúr so všetkými Google špecializáciami.

Vízie:

Naším cieľom je ponúkať klientom komplexné online riešenia v oblasti tvorby webových sídel a internetovej reklamy. Poskytované služby sú šité na mieru a podložené rozbormi a analýzami. Vďaka intenzívnej spolupráci tímu odborníkov prinášame funkčné a efektívne riešenia vo všetkých oblastiach internetovej propagácie.

Služby:

Pre klientov zabezpečujeme komplexné a efektívne služby v oblastiach:

  • webdizajn a tvorba internetových riešení,
  • vývoj aplikácií,
  • analytika, UX, vyhodnocovanie efektivity online kampaní a web stránok,
  • tvorba stratégie, podpora a vývoj e-commerce riešení,
  • výkonnostný marketing: kompletná realizácia kampaní v Google, Facebook, LinkedIn, Etarget, Sklik s pokročilými technikami oslovovania a s využitím automatizovanej logiky a manažmentu,
  • SEO – optimalizácia pre vyhľadávače,
  • e-mail marketing,
  • content marketing,
  • social media marketing,
  • ďalšie služby na mieru potrebám klientov.

Náš tím

Veríme, že v dobrých agentúrach by mala byť vždy zastúpená elita. Ľudia, ktorí sú o pár krokov pred klientom v oblasti, ktorej sa venujú. Inak agentúra nemá pre klienta zmysel. Preto sú našimi hodnotami neustále inovácie, profesionálny prístup, osobný rast, spolupráca, zodpovednosť, radosť z práce, rešpekt, efektivita, stabilita, a kvalita. Toto sú piliere nášho tímu.

Kľúčovými osobnosťami, s viac ako 10 ročnými skúsenosťami s online projektami, sú zakladateľ a riaditeľ Vlado Vanek a vedúci divízie výkonnostného marketingu a analytiky Vlado Cintula.

Okrem nich je súčasťou tímu viac ako 25 špecialistov, ktorí sa neustále posúvajú vpred. Aktuálne máme zo všetkých Google partnerských agentúr najväčší počet naskillovaných špecialistov. V marketingovom tíme je jediný Heureka špecialista na Slovensku, ale aj špecialista s Facebook Blueprint Certification.

Kontakt:

Trenčianska 53
821 09 Bratislava
+421 2 555 65 726

Web: www.RIESENIA.com
Facebook: www.facebook.com/RIESENIA
LinkedIn: https://www.linkedin.com/RIESENIA
Twitter: www.twitter.com/RIESENIA
Blog: http://blog.riesenia.com/

Kontaktná osoba:

Vladimír Vanek, Managing Director
Mobil: +421 903 160 294
E-mail: vlado.vanek@riesenia.com

 

Klienti

 
 
 
 
 

Najnovšie články