Zavrieť

Členovia ADMA

B2B Group Core 4 digitask ecake elite NetSuccess
Paravan Interactive pizza seo ps digital Riesenia com SCR Triad advertising
Visibility Zaraguza digital
Zobraziť

Pizza SEO

Námestie SNP 30
811 01 Bratislava

info@pizzaseo.com www.pizzaseo.com

O Pizza SEO

Pizza SEO je skúsená online marketingová agentúra. Venujeme sa komplexnej viditeľnosti a výkonnostnému marketingu pre ambiciózne firmy: riešime optimalizáciu pre vyhľadávače (SEO), použiteľnosť, komunikáciu v sociálnych sieťach a online reklamu. Pre klientov tvoríme aj nové weby, používateľsky prívetivé a od základu optimalizované pre vyhľadávače.

Pracujeme na projektoch a konzultáciách pre niektoré z najväčších slovenských bánk, top B2B spoločnosti, startupy s globálnymi ambíciami, firmy v oblasti realít a cestovného ruchu ale aj najznámejšie slovenské mimovládne organizácie. Od vzniku Pizza SEO v roku 2006 pracujeme pre medzinárodných klientov z viacerých krajín EÚ.

Zakladáme si na tom, že stratégiu pre každého z našich klientov pomáha tvoriť niektorý z našich senior konzultantov s 10 a viacročnými skúsenosťami v online marketingu. 

Tím Pizza SEO tvorí vyše 40 ľudí špecializovaných na SEO, PPC, UX či sociálne siete. Mnohí z nich u nás začínali ako stážisti. Ľudom v Pizza SEO ponúkame intenzívny interný vzdelávací program a neformálnu atmosféru bez zbytočných hierarchií.

 

Kontakt

Pizza SEO, s. r. o.
info@pizzaseo.com

Námestie SNP 30
811 01 Bratislava 

www.pizzaseo.com

Facebook: https://www.facebook.com/PizzaSEOsk/
Twitter: https://twitter.com/pizzaseo
Instagram: https://www.instagram.com/pizzaseogram/

Najnovšie články