Zavrieť

Členovia ADMA

Core 4 Digiline digitask Diorama ecake elite
Hype NetSuccess Paravan Interactive Performics pizza seo ps digital
Riesenia com SCR Triad advertising Visibility Zaraguza digital
Zobraziť

Pizza SEO

Námestie SNP 30
811 01 Bratislava

info@pizzaseo.com www.pizzaseo.com

O Pizza SEO

Pizza SEO je skúsená online marketingová agentúra. Venujeme sa komplexnej viditeľnosti a výkonnostnému marketingu pre ambiciózne firmy: riešime optimalizáciu pre vyhľadávače (SEO), použiteľnosť, komunikáciu v sociálnych sieťach a online reklamu. Pre klientov tvoríme aj nové weby, používateľsky prívetivé a od základu optimalizované pre vyhľadávače.

Pracujeme na projektoch a konzultáciách pre niektoré z najväčších slovenských bánk, top B2B spoločnosti, startupy s globálnymi ambíciami, firmy v oblasti realít a cestovného ruchu ale aj najznámejšie slovenské mimovládne organizácie. Od vzniku Pizza SEO v roku 2006 pracujeme pre medzinárodných klientov z viacerých krajín EÚ.

Zakladáme si na tom, že stratégiu pre každého z našich klientov pomáha tvoriť niektorý z našich senior konzultantov s 10 a viacročnými skúsenosťami v online marketingu. 

Tím Pizza SEO tvorí vyše 40 ľudí špecializovaných na SEO, PPC, UX či sociálne siete. Mnohí z nich u nás začínali ako stážisti. Ľudom v Pizza SEO ponúkame intenzívny interný vzdelávací program a neformálnu atmosféru bez zbytočných hierarchií.

 

Kontakt

Pizza SEO, s. r. o.
info@pizzaseo.com

Námestie SNP 30
811 01 Bratislava 

www.pizzaseo.com

Facebook: https://www.facebook.com/PizzaSEOsk/
Twitter: https://twitter.com/pizzaseo
Instagram: https://www.instagram.com/pizzaseogram/

Najnovšie články