Zavrieť

Členovia ADMA

Core 4 Digiline digitask Diorama ecake elite
Hype NetSuccess Paravan Interactive Performics pizza seo ps digital
Riesenia com SCR Triad advertising Visibility Zaraguza digital
Zobraziť

Novinky z VISIBILITY

Za posledné obdobie sa toho u nás vo VISIBILITY odohralo naozaj dosť. Podstatnou novinkou je náš nový produkt – MELODY, ktorý zladí všetky aktivity na internete do harmonického celku. Základom je kvalitný web, optimalizácia pre vyhľadávače, a v neposlednom rade komunikácia pomocou sociálnych sietí a PR. Toto všetko zakončíme dôslednou analýzou a reportingom. Na výber sú tri melodické balíčky Vivaldi, Mozart a Beethoven.

Zabudnúť nemožno ani na naše kreatívne oddelenie Creativity by Visibility, ktoré sa teší svojim novým úspešným projektom. Projekty pribúdajú, kreatívci a dizajnéri tvoria a my sme radi, že spokojnosť vidieť nie len u nás, ale hlavne na strane klientov. Zrealizované projekty si môžete pozrieť na www.creativity.visibility.sk

Okrem nových klientov sme získali aj nové posily do nášho tímu. VISIBILITY už tvorí vyše 30 ľudí. Dvere majú u nás otvorené všetci, ktorí majú chuť pracovať, učiť sa a podieľať sa tvorbe kreatívnych a efektívnych riešení pre tých, ktorí nám preukázali svoju dôveru a začali s nami spolupracovať. Sme veľmi radi, že neustále vzrastá aj záujem študentov o stáže, čo je dôkazom toho, že mladí ľudia chcú tvoriť, byť užitoční a úspešní. 

Read previous post:
Pravda o freelanceroch

To sú tí ľudia, ktorí kreslia všetky tie webstránky. A majú ťažký život.

Close