Zavrieť

Členovia ADMA

Core 4 Digiline digitask Diorama ecake elite
Hype NetSuccess Paravan Interactive Performics pizza seo ps digital
Riesenia com SCR Triad advertising Visibility Zaraguza digital
Zobraziť

Michal Pastier

Je kreatívnym riaditeľom agentúry ZARAGUZA digital, ktorá je podľa výsledkov národnej kreatívnej súťaže Zlatý klinec 2010, 2011, 2012 aj 2013, najoceňovanejšou digitálnou agentúrou na Slovensku. Získala dokonca už šesť hlavných online cien pre klientov ako Tatra banka, Martinus, alebo Dôvera. Michal je zatiaľ ako jediný Slovák držiteľom prestížneho ocenenia FILIP za kreatívny prínos do slovenskej reklamy.

Pomáha tvoriť komplexné kampane, ale aj atrakcie pre komunikáciu značiek v digitálnom prostredí. Od webov, súťažných hier, cez Facebook aplikácie, až po mobilné riešenia.

Na pastier.medialne.sk denne uverejňuje unikátne marketingové riešenia a tipy pre marketérov. Možno ho poznáte aj z týždenníka Trend, kde pravidelne vyberá a komentuje tie najlepšie reklamy z celého sveta.

Michal vyštudoval Katedru marketingovej komunikácie UK v Bratislave a je členom prezídia združenia tvorivých pracovníkov v reklame, ADC Slovakia. Podľa vlastných slov a výpovedí očitých svedkov sa ešte nikdy v živote nenudil.

Michal Pastier

ZARAGUZA

Témy
Online marketing / Sociálne médiá / Trendy / Mobilný marketing

Read previous post:
Close