Zavrieť

Členovia ADMA

Core 4 Digiline digitask Diorama ecake elite
Hype NetSuccess Paravan Interactive Performics pizza seo ps digital
Riesenia com SCR Triad advertising Visibility Zaraguza digital
Zobraziť

Juraj Sasko

Juraj Sasko

Juraj začal svoju profesionálnu kariéru ako SEO konzultant v španielskej firme Enforex, odkiaľ sa na obdobnú pozíciu presunul do slovenskej pobočky Telefónica O2. Od roku 2008 ponúkal služby súvisiace s optimalizáciou pre vyhľadávače a internetovým marketingom klientom zo strednej Európy, ale i Španielska a Anglicka. V roku 2009, ešte predtým ako založil internetovú marketingovú agentúru VISIBILITY, ukončil štúdium zamerané na internetový marketing na Coventry University v UK.

Momentálne vedie slovenskú a českú pobočku VISIBILITY, je spoluzakladateľom asociácie internetových marketingových agentúr ADMA a prednáša na Univerzite Komenského, UCM v Trnave a odborných konferenciách ako Trend či HN semináre. Aktívne prispieva do odborných časopisov ako Infoware, Stratégie či Zisk a je členom združenia Pomáhať a chrániť, ktoré sa stará o kompletné služby reputačného manažmentu firiem a osôb.

V oblasti prednášok a školení sa zameriava najmä na SEO, online reputation management, online marketing a Google Analytics.

 

Juraj Sasko

VISIBILITY

Témy
SEO / Online reputation management / Online marketing / Google Analytics

Read previous post:
Úplná zverina

Realizácia flash online hry www.uplnazverina.sk. Vizuálny koncept a design bol dodaný od Istropolitana Ogilvy.     Realizácia flash online hry www.uplnazverina.sk....

Close