Zavrieť

Členovia ADMA

B2B Group Core 4 digitask ecake elite NetSuccess
Paravan Interactive pizza seo ps digital Riesenia com SCR Triad advertising
Visibility Zaraguza digital
Zobraziť

ZARAGUZA

ZARAGUZA
Ružová dolina 8
821 09 Bratislava 2
Slovak republic

martin.blasko@zaraguza.com

+421 910 810 222

www.zaraguza.com

Profil

ZARAGUZA vytvára pre svojich klientov kompletné komunikačné ekosystémy spájajúce online s offlinom. Buduje komunikačné crossplatform riešenia, ktoré sú nielen kreatívne, ale zároveň klientom prinášajú výsledky.

Lokálna kreativita, svetové úspechy

ZARAGUZA sa stala štyrikrát po sebe najoceňovanejšou digitálnou agentúrou na Slovensku podľa výsledkov národnej kreatívnej súťaže Zlatý klinec 2010, 2011, 2012, 2013.
V zahraničí sa o nej písalo pre množstvo inovatívnych projektov: Real Time Facebook Cover to dotiahol až do WIRED,  Alcowebizer sa šíril v 150 krajinách sveta a virálna B2B súťaž PodelteSaOUspech sa stala svetovo najlepšou reklamou roka spomedzi všetkých kampaní európskych a US značiek Deutsche Telekomu a odniesla si Grand Prix z Telekom Media Awards. V agentúre tiež vznikla najúspešnejšia online kampaň v histórii Tatra banky. Rytmusova Finančná Akadémia, ktorá oslovila desiatky tisíc študentov, zvýšila 13 x otváranie študentských účtov, odniesla si dve ceny EFFIE a bola nasadená aj v ďalšom roku.  ZARAGUZA bola finalistom Golden Drum, EUROBEST, PIAF, Festival of Media, EFFIE, FLE media awards, EFFIE Slovakia... Písal o nej prestížny TechCrunch, AdWeek, Wired a desiatky ďalších  stránok o reklame...

Jediná agentúra na Slovensku s prestížnym ocenením Facebook Studio Award 

Facebook zaradil v roku 2012 ZARAGUZU medzi TOP 10 agentúr na svete, ktoré ho využívajú najkreatívnejšie. ZARAGUZA je jediná v našom regióne a jedna z mála aj v Európe, ktorá získala prestížne ocenenie Silver Facebook Studio Award. 

„We are proud and honored to have Zaraguza Digital as part of the winner's circle."
Christina McBride | global agency marketing | Facebook

Dlhoroční klienti a špeciálne projekty

Agentúra je známa svojou dlhodobou spoluprácou na kampaniach Tatra banky, kníhkupectva Martinus.sk, Fun rádia... Hitom bol bezdotykový web Tatra banky ovládaný len cez webkameru. Interaktívny gamification beauty tutoriál „Ako sa fotiť s vyrážkou" pre Aknecolor zvýšil predaj o 22 percent. Množstvo prác ako Deň neprečítaných kníh, Socha z liekov alebo Zlaté Vedro Milana Capáka sa dostalo aj do hlavného spravodajstva slovenských televízií. Svetovým unikátom boli práce ako live tetovanie pre Google Hangout alebo virtuálna laserová harfa pre Jean Michelle Jarreho.

Komplexné služby

Zaraguza je agentúrou pokrývajúcou všetky služby reklamnej agentúry. Na silnom digitálnom základe vytvára komunikačné ekosystémy fungujúce vo všetkých platformách.

Menší team, osobnejší prístup

V agentúre ZARAGUZA aktuálne pracuje v Bratislave 24 marketingových nadšencov. 

Kontakt

Martin Blaško / Chief Executive Officer
Mobil: +421 910 810 222
E-mail: martin.blasko@zaraguza.com 
Web: www.zaraguza.com
FB: www.facebook.com/zaraguza

 

Klienti

 
 
 
 
 

Najnovšie články

Prípadové štúdie

Ako zvýšiť počet návštev vášho webu o takmer 200 %

20.01.2015
ZARAGUZA

Zaraguza pripravila pre svojho dlhoročného klienta Fun rádio nastavenie novej online stratégie pre web Funradio.sk, ktoré viedlo k rekordným výsledkom.

Aktuality

Úspešne na mladých = Online + Offline + Interaktívne Atrakcie

06.10.2014
ZARAGUZA

Zaraguza pripravila explodujúcu komunikácia novinky Ice&Fire na českom alkoholovom trhu.

Members

ZARAGUZA digital

22.08.2012
ZARAGUZA

ZARAGUZA DIGITAL became the most award wining digital agency in [...]